Savy.lt paskolos
Savy.lt
Galimos kredito sumos: nuo 200 € iki 35000 €
Galimi kredito laikotarpiai: nuo 3 mėn. iki 60 mėn.
200 €
3 mėn.
Grąžintina suma:
- €
Mėnesinė įmoka:
- €
BVKKMN:
- %
Metinė palūkanų norma:
- %
Kiti mokesčiai:
Kredito sutarties mokestis:
iki 4000 € - 10.5%; nuo 4000 € - 8.5%
Išankstinis kredito grąžinimas:
galimas
Kredito administravimo mokestis per mėn.:
0,22% nuo paskolos sumos + PVM
Delspinigiai:
0,05% per dieną
Kredito grąžinimo termino pratęsimas:
nėra
Kredito gavimo laikas:
per 1 dieną
PILDYTI PARAIŠKĄ

Tai virtuali paskolų platforma, sukurta pagal Didžiojoje Britanijoje prieš beveik 10 metų atsiradusį peer-to-peer (liet. žmogus žmogui) skolinimo internetu modelį. Jis veikia taip: interneto vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams, kaip tarpininką pasitelkdami technologinę platformą. Pastaroji ne tik suveda skolintojus ir besiskolinančius, bet ir sumažina rizikas abiems pusėms, automatizuoja ir taip supaprastina dalį proceso.

Kaip veikia „Savy“? „Savy“ veikimas pagrįstas technologine platforma, kurioje užsiregistravę paskolų teikėjai ir norintieji pasiskolinti gali vieni kitus lengviau rasti. Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus: analizuojama kredito istorija, gaunamų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis ir pan. Patikrą praėjusiems vartotojams paskolas gali suteikti platformoje užsiregistravę paskolų davėjai.

„Savy“ tiesiogiai nevykdo jokių piniginių operacijų, tik atlieka rizikos vertinimą ir moderuoja skolinimosi procesą, kuris vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Pinigai iš skolinančiojo paskolos gavėjui pervedami per platformoje integruotą „Paysera“ sistemą (ankstesnis pavadinimas – Mokėjimai.lt; ją administruoja – UAB „EVP International“, turinti lincenciją teikti elektroninių mokėjimų paslaugą).

„Savy“ siūlomos paskolos nuo 200 € iki 3500 € ir nuo 3 iki 9 mėn. terminui!

Norint gauti paskolą reikia užpildyti paraišką, atlikti 6 ct pavedimą, susitarti dėl paskolos sąlygų su „Savy“ darbuotoju ir gauti pinigus į savo asmeninę sąskaitą.
Pasiskolinus iš Savy.lt, mėnesines įmokas galite alikti iš banko sąskaitos arba iš Paysera sąskaitos. Kadangi po sutarties pasirašymo, paskolos sąlygų keisti nėra galimybės, todėl paskolos grąžinimo termino pratęsti neįmanoma. Kita vertus, turimą paskolą grąžinti anksčiau termino - galite. Ši paslauga yra nemokama. 
scroll up