Kku.lt paskolos

Kku.lt

Galimos paskolos sumos: nuo 100 € iki 15000 €
Galimi paskolos laikotarpiai: nuo 1 mėn. iki 60 mėn.
100 €
1 mėn.
Grąžintina suma:
- €
Mėnesinė įmoka:
- €
BVKKMN:
- %
Metinė palūkanų norma nuo:
- %
Kiti mokesčiai:
Paskolos administravimo mokestis:
nuo 45 Eur iki 180 Eur
Išankstinis paskolos grąžinimas:
galimas
Delspinigiai:
0.05% per dieną
Paskolos gavimo laikas:
per 24 val.

Kauno kredito unija - tai finansinė institucija, veikianti kooperatiniais pagrindais ir teikianti naudingus finansinius sprendimus savo nariams. Kauno kredito unijoje teikiamos paskolos padės Jums kur kas lengviau ir paprasčiau realizuoti pačius įvairiausius poreikius. Paskolos teikiamos tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims.

 

  • Fiziniams asmenims skirtos trys pagrindinės Kauno kredito unijos paskolų rūšys – vartojimo paskolos, būsto paskolos ir paskolos su nekilnojamo turto įkeitimu. Paskolos teikiamos Kauno kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti Kauno miesto, rajono ir Kaišiadorių rajono gyventojams, sulaukusiems 18 m. amžiaus ir gaunantiems nuolatines pajamas.
  • Galimos paskolos sumos prasideda nuo 30 € iki 15 000 €, galimi paskolos laikotarpiai nuo 1 mėnesių iki 60 mėnesių.

Gautos vartojimo paskolą grąžinti turėsite periodinėmis įmokomis kiekvieną mėnesį.

  • Galite grąžinti paskolą anksčiau nustatyto termino. Grąžinantiems turimą vartojimo paskolą anksčiau jokios sankcijos ar nuobaudos nėra taikomos.

Kodėl verta rinktis Kauno kredito unijos vartojimo paskolą?

  • Paskolos gali būti skirtos įvairiausiems poreikiams realizuoti: automobilio įsigijimui, būsto remontui, baldų ir buitinės technikos įsigijimui, asmeniniams poreikiams: gydymo išlaidoms padengti, vestuvėms, kelionėms, vasaros atostogoms ir panašiai.
  • DĖMESIO! Vartojimo paskola dirbantiems užsienyje gali būti išduota. Tokiu atveju klientas turi pateikti dokumentus, įrodančius apie savo darbą bei gaunamas pajamas, paprastai – darbo sutartį ir išrašą iš banko, kuriame atsispindėtų nuolatinės gaunamos pajamos.

Įvertinkite Kku.lt


500

Atsiliepimai (1)     Bendras Kku.lt įvertinimas: 4  • Edvardas 2018-05-24 14:54

    Noiur


scroll up