Kam nėra suteikiamas kreditas?

Kam nėra suteikiamas kreditas?

Kiekvienas paslaugos teikėjas nusistato tam tikras sąlygas klientui, žinoma, tas sąlygas riboja įstatymai, kuriais jie privalo laikytis. Dažnai viena ar kita paslauga nėra suteikiama dėl paaiškinamų priežasčių, tai neaplenkia ir kreditų srities. Tam tikra dalis asmenų negauna kredito vien dėl to, jog neatitinka tam tikrų reikalavimų, kuriuos kelia kreditorius arba yra prasilenkiama su įstatymais. Būtina žinoti, jog kiekviename sektoriuje yra taisyklės, kurių privaloma laikytis, todėl kalbant apie paskolas, norėtume apibendrinti kokie asmenys gali nesitikėti kredito iš paskolų teikėjo.

Teismo pripažinti neveiksnūs. Dalis žmonių Lietuvoje yra pripažinti visiškai neveiksniais asmenimis. Tokie piliečiai praranda galimybę gauti kreditą. Žinoma, yra atvejų, kai teismas asmenį pripažįsta iš dalies veiksniu ar tiesiog jo veiksnumą apriboja kažkuriam laikui, o tada jau galimybė skolintis tampa kiek išskirtinė, nes tokiems asmenims būna nustatyta suma, kurią galima skolinti.

Bedarbiai negali gauti paskolos. Šie asmenys paskolos net negali prašyti dėl elementariausios priežasties – iš ko jie grąžins kreditą jei nebeturi nuolatinio pajamų šaltinio? Tokiems asmenims kreditoriai skolinti negali, nes tai prieštarauja mokumo vertinimo kriterijams.

Prasiskolinę asmenys. Žinoma aktualiausia kategorija asmenų – visiškai neatsakingi, nesugebantys vykdyti ankstesnių įsipareigojimų, prasiskolinę asmenys. Šiems asmenimskreditas negali būti suteikiamas bet kokiu atveju. Jie yra ir taip įklimpę į skolas, tad jiems mažų mažiausiai reikia dar didesnės naštos.

Savo kredito limitą pasiekę asmenys. Tai reiškia, kad asmenys, kurie turi lizingo paslaugų ar kitų kredito įsipareigojimų, jau yra pasiekę savo skolinimosi limitą – gaunamos pajamos jau tapo per menkos, kad būtų galima prisiimti naujų įsipareigojimų. Tai nereiškia, kad šie žmonės yra prasiskolinę, ir, kad jie jau pasiekė savo ribas, Jiems tenka laukti, kol išsimokės tam tikrą daiktą ar paslaugą, kad galėtų užsisakyti naują.

Šios kategorijos yra tik apibendrinant asmenų grupes, kurioms priskyrus save, būtų galima nuspręsti ar verta gaišti laiką bandant gauti greitą kreditą. Prilyginkite save vienai iš šių kategorijų ir jei matote, kad neturi nei vieno iš šių požymių, galite bandyti skolintis, o kad gausite teigiamą atsakymą – tikimybė yra nemenka. Žinoma, skolintis reikia atsakingai, tad visus pirkinius ir įsipareigojimus planuokite iš anksto.Atsiliepimai (0)

Palik atsiliepimą

500
scroll up