Apie individualius paskolos pasiūlymus Vis dažniau susiduriame su klientais, kuriuos domina tik Jiems skirti paskolos pasiūlymai ir asmeninis dėmesys iš patikusios paskolų bendrovės. Dėl šios priežasties, sukūrėme galimybę kiekvienam Jūsų teikti norimos paskolos paraišką ir rinktis Jums palankiausią, greičiausią ar pigiausią paskolos variantą.
Tiek internete, tiek televizijoje ar radijuje apstu reklamų ir jose vaizduojamų pasiūlymų vartojimo paskoloms gauti. Tačiau kaip pasirinkti patikimiausią paskolos bendrovę? Ir kaip atskirti tik Jums tinkamiausią šios bendrovės siūlomą akciją?
Kas yra paskolos refinansavimas? Kai trūksta pinigų - visada galima rasti išeitį. Viena jų - paskolos gavimas iš patikimos vartojimo paskolas suteikiančios bendrovės. Bet kas, jei paskolų susikaupia tiek daug, kad sunku sudėlioti biudžetą ir į jį įtraukti kas mėnesį mokamas paskolos grąžinimo įmokas ar palūkanas?
Vartojimo paskolos įstatymas. Ką būtina žinoti? Verta paminėti, jog nuo 2016 metų vasario 1 d. įsigaliojo naujos greitųjų kreditų rinką griežtinančios įstatymų pataisos.
3 ŽINGSNIAI, po kurių - gausite vartojimo paskolą Vartotojo registracijos žingsnyje pirmiausia būsite prašomi prisiregistruoti prie paskolą teikiančios finansinės įmonės internetinės sistemos. Šioje registracijoje Jums teks įrašyti asmeninius duomenis, tokius kaip: vardas, pavardė, asmens kodas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas,
Ką daryti, jei neturiu pinigų paskolos grąžinimui? Kartais nutinka taip, jog netikėtai susiklosčiusi situacija (darbo praradimas, disponuojamų lėšų panaudojimas nenumatytiems tikslams ar įplaukų vėlavimas) smarkiai pakoreguoja mėnesinius finansinius sprendimus. Tokiu atveju, kai įvertinus situaciją, nusprendėte, jog neišgalite laiku grąžinti įmokos už vartojimo paskolą, galima rasti kelis sprendimo variantus.
TESTAS: ar Jums tikrai reikia paskolos? AR MAN TIKRAI DABAR BŪTINA PASKOLA? Apsvarstykite, kam Jums suteikta paskola bus išleistas: pirmo būtinumo prekėms; o gal prabangos prekėms? Privalu suprasti, jog greita paskola padeda išspręsti trumpalaikius finansinius sunkumus. Nerekomenduojame skolintis, jeigu pinigų Jums trūksta labai dažnai ir/ar jie skirti kitų kredito bendrovių skoloms padengti.
Kaip žinoti ar jau galiu paskolą? Kyla klausimų ar pavyks gauti vartojimo kreditą? Jei tinkate šiems reikalavimams - tuomet kreditas gali būti Jūsų jau šiandien!
Kaip paskolų bendrovė tikrins mano asmeninius duomenis? Visos finansų įmonės, prieš suteikdamos klientams vartojimo kpaskolas, pirmiausia patikrina jų asmeninius duomenis. Dėl šios priežasties, Jūsų duomenis atidžiai tikrina net iki 16-likos skirtingų duomenų bazių.
Ką reiškia sąvokos BVKKMN,  MPN ir PALŪKANOS? Dažnai pasitaiko, jog ieškant vartojimo paskolos, neįsigiliname į visą informaciją, sąvokas, esančias tokių paskolų teikiančių įmonių interneto svetainėse. Svarbu paminėti, jog šių finansinių įstaigų publikuojamą turinį modeliuoja įstatymai, tad juose gausu terminologijos, kurią privalome suprasti.

scroll up