Pinigine.lt paskolos

Pinigine.lt

Galimos paskolos sumos: nuo 100 € iki 3000 €
Galimi paskolos laikotarpiai: nuo 2 mėn. iki 48 mėn.
100 €
2 mėn.
Grąžintina suma:
- €
Mėnesinė įmoka:
- €
BVKKMN:
- %
Metinė palūkanų norma:
- %
Kiti mokesčiai:
Paskolos sutarties mokestis:
nėra
Išankstinis paskolos grąžinimas:
gali kainuoti papildomai
Paskolos administravimo mokestis per mėn.:
nėra
Delspinigiai:
nėra
Paskolos grąžinimo termino pratęsimas:
30 dienų
Paskolos gavimo laikas:
per 15 min.

Pinigine.lt teikia vartojimo kreditus nuo 50 € iki 3000 € , nuo 2 mėn. iki 48 mėn. terminui. Galimas nemokamas 2 mėn. įmokų atidėjimas, paskolos grąžinimas anksčiau ar paskolų refinansavimas. Periodinės įmokos prasideda tik nuo 2,07 €!

Norėdami gauti trumpalaikį arba ilgalaikį vartojimo kreditą internetu:

 • Užsiregistruokite. Paspauskite mygtuką „Užsiregistruoti“ ir įveskite visus reikalaujamus duomenis. Registracijos metu turėsite galimybę pasirinkti:
  1) tik užsiregistruoti piniginė.lt sistemoje arba
  2) iškart prašyti pageidaujamo kredito. Registruotis reikia tik vieną kartą. Kitą kartą Jums reikia tik prisijungti prie savo „Kliento zonos“ ir pateikti paraišką kreditui gauti.
   
 • Prisijunkite prie „piniginė.lt” „Kliento zonos“. Jei jau esate registruotas vartotojas, prašyti naujo kredito arba peržiūrėti esamo kredito būseną galite prisijungę prie „Kliento zonos“.
   
 • Pagrindinio www.pinigine.lt puslapio dešiniame viršutiniame kampe paspauskite nuorodą „Prisijungti prie piniginė.lt“, tada įveskite savo el. pašto adresą ir prisijungimo prie sistemos slaptažodį. Pasirinkite kredito variantą.
   
 • Prisijungę prie „Kliento zonos“ ir norėdami prašyti naujo kredito, turite spustelėti nuorodą į skyrių „Naujas kreditas“. Kreditų lentelėje spustelėkite pelės klavišą ant Jūsų norimo kredito varianto. Piniginė.lt klientai gali kreiptis kredito nuo 50 € iki 3000 €, terminas nuo 2 iki 48 mėnesių.
   
 • Susipažinkite su siūlomo kredito sąlygomis. Jums bus pateiktas Informacinis lapas su svarbiausia informacija apie Jūsų pasirinktą kredito variantą. Tik susipažinus su juo (išskyrus Kredito sutartyje ir Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatyme nustatytas išimtis) ir įvedus slaptažodį, kurį gausite į savo mobiliojo telefono numerį, galėsite pasirašyti Kredito sutartį.
   
 • Jei priimamas sprendimas suteikti kreditą, netrukus pinigai pervedami į Jūsų sąskaitą. Pinigai pervedami nustačius Jūsų tapatybę, patikrinus pateiktus duomenis, įvertinus mokumą ir priėmus sprendimą suteikti kreditą. Apie tai būsite informuoti SMS žinute. Kreditas pervedamas į anketoje nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.
Trumpalaikį kreditą vėliausiai turite grąžinti paskutinę apmokėjimo dieną. Ilgalaikio kredito mėnesinės įmokos turi būti pervedamos mokėjimo grafike nustatytomis datomis. Greitai ir patogiai sumokėti kredito ir kitas su juo susijusias įmokas galite per loterijos „Perlas“ terminalus ir prekybos centrų „MAXIMA“ kasose.

Yra daug priežasčių, kodėl verta rinktis Pinigine.lt.:

 • Galite atidėti įmoką Visi pinigine.lt klientai, turintys ilgalaikį vartojimo kreditą (kai grąžinimo terminas nuo 2 mėn. iki 48 mėn.), gali atidėti kredito grąžinimą, tereikia pervesti einamosios periodinės įmokos palūkanas. Atidėjimų skaičius neribojamas.
   
 • Galite pasiskolinti papildomai Turite Pinigine.lt kreditą, esate negrąžinęs kredito ar jo dalies ir norite pasiskolinti papildomai? Pas mus galite pateikti paraišką kredito padidinimui ir greitai gauti atsakymą. Naujas kreditas padengs esamą, o skirtumas bus pervestas į Jūsų banko sąskaitą per keletą minučių!
   
 • Patogus atsiskaitymas.Grąžinti kreditą arba sumokėti kredito įmoką galite sekančiais būdais:
  1. Pasinaudodami elektronine bankininkyste arba komercinių bankų, kredito unijų, AB „Lietuvos pašto“ skyriuose.
  2. „Kliento zonoje“ atsispausdinę savo kredito barkodą, įmokas taip pat galėsite sumokėti bet kurioje prekybos centro „Maxima“ kasoje arba loterijos „Perlo“ terminaluose.
   
 • Jokio sutarties sudarymo mokesčio. Pinigine.lt netaiko jokios sutarties sudarymo mokesčio savo klientams!
   
 • Kreditas per 15 min. Gavę Jūsų paraišką, atsakymą suteiksime per 10 minučių. Pinigams Jūsų sąskaitą pasiekti dar papildomai prireiks 5 minučių.
   
 • Sumos nuo 50 iki 3000 €, terminai nuo 2 iki 48 mėn. Pinigine.lt teikia kreditus nuo 50 iki 3 000 €, grąžinimo terminai - nuo 2 iki 48 mėnesių. Periodinės įmokos prasideda tik nuo 2,07 €!
   
 • Paprasta registracija. Viskas paprasta - užpildykite privalomus registracijos laukus ir atlikite 1 ct pavedimą. Registruotis reikia tik vieną kartą.
   
 • Galima kreditą grąžinti anksčiau laiko. Norite kreditą grąžinti anksčiau termino - prisijunkite prie savo „Kliento zonos“ ir sužinokite, kokią sumą su perskaičiuotomis palūkanomis reikia mokėti arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru.
   
 • Visada rasite geriausius pasiūlymus pagal savo poreikius! Piniginė.lt siūlo Jums skolintis ypač palankiomis sąlygomis - mūsų svetainėje visada rasite išskirtinių pasiūlymų kreditams!

Įvertinkite Pinigine.lt


500

Atsiliepimai (5)     Bendras Pinigine.lt įvertinimas: 2.8 • Tomas 2016-07-12 17:16

  Likau patenkintas, pagerino salygas kai buvo bedu su mokejimais


 • Saulius 2016-06-01 16:34

  Sena ir patikima bendrove.


 • patenkinta 2014-04-08 15:14

  jai nemokat atsiskaityti laiku ner ko saukti, as asmeniskai kelis kartus emiau ir problemu neturejau, svarbu imokas laiku daryt, o kartais iseina ir visa suma anksciau grazint...


 • aaaa 2014-02-21 16:01

  sukciai


 • JURGITA 2013-02-15 16:55

  LABA DIENA,GAL MAN GALIT PASKOLINTI 500LT AN MOKSLU,PER 6 MENESIUS ATIDUOSIU,ATRASYKIT MAN I TELEFONA 868497807


scroll up