
Kai kurie žmonės džiaugiasi tuo, jog jiems niekada neteko skolintis. Šie asmenys neretai džiūgaudami, sulaukia ir savo akimirkos, kai tenka pasinaudoti paskolas internetu teikiančių bendrovių paslaugomis. Žinoma, tai būtų tikra naujovė ir ką tas žmogus žinotų, kaip viskas vyksta, jei pirmą kartą su tuo susiduria. Kreditorių interneto svetainėse visa informacija yra pateikiama gana aiškiai, tad sukti galvą, kad kažkas nepavyks – beprasmiška. Visgi kiekvienas žmogus nesunkiai daug ką išmoksta, tuo labiau, kad internete dabar galima rasti daugumą atsakymų į iškilusius klausimus. Ką reikėtų žinoti asmenims, kurie paskolą internetu ima pirmą kartą? Šiame straipsnyje ir norėtume apie tai pakalbėti.
Banko sąskaita ir prieiga prie elektroninės bankininkystės sistemos yra ko gero svarbiausias dalykas, kurį reikia turėti norint skolintis internetu. Banko sąskaita yra reikalinga tam, jog jūs į ją gautumėte paskolos sumą, žinoma ji reikalinga bus ir sudarant kredito sutartį su bendrove. Tokia sutartis yra sudaroma paprastai – jums reikės pervesti simbolinį (dažniausiai) vieną centą į kreditoriaus banko sąskaitą, kad patvirtintumėte savo tapatybę. Banko sąskaita leidžia lengviau identifikuoti asmenį, kuris nori skolintis, taigi tai ir tas pats kaip pasirašyti popierinę sutartį. Atlikus visus nurodytus žingsnius kreditoriaus puslapyje, kreditas yra pervedama per keletą minučių būtent į tą sąskaitą, iš kurios buvo pervestas kliento registracijos mokestis.
Asmeniniai duomenys turi būti pateikiami teisingi. Būtina žinoti, kad jūs privalėsite paskolos teikėjui pateikti savo asmeninius duomenis: asmens kodą, vardą pavardę, adresą ir kt. Tokiu būdu jūs būsite identifikuojamas ir su jūsų duomenimis bus paruošta paskolos sutartis.
Taip pat vertėtų žinoti, kad turėsite pateikti ir savo kontaktinius duomenis, kuriais kreditorius galės susisiekti, jei iškiltų nenumatytų problemų ar dėl jūsų vengimo grąžinti skolą. Nesibaiminkite – joks paskolų teikėjas negali jūsų duomenų platinti viešai, šie duomenys jam yra reikalingi tik būtent jo asmeniniams tikslams, kurie neprieštarauja Lietuvos įstatymams.
Paskolų palūkanos yra kur kas didesnės negu siūlomos bankuose. Greitųjų kreditų bendrovės laikosi įstatymų, todėl nustatomos beveik maksimaliai leidžiamos palūkanos. Nedidelė dalis kreditorių teikia ir mažesnėmis palūkanomis taip siekdami išsilaikyti rinkoje bei būti populiarias. Pamatę palūkanas nenustebkite, kad jos yra tokios milžiniškos. Jos padeda užtikrinti riziką bendrovėms, kai jos skolina tokiam trumpam laikui.
Patys įvertinkite situaciją ir nuspręskite, kur skolintis jums būtų geriausia pasinaudoję kredito įmonių paslaugų palyginimo puslapiais.
Atsiliepimai (0)