Credit24.lt paskolos

Credit24.lt

Galimos paskolos sumos: nuo 100 € iki 5000 €
Galimi paskolos laikotarpiai: nuo 3 mėn. iki 36 mėn.
100 €
3 mėn.
Grąžintina suma:
- €
Mėnesinė įmoka:
- €
BVKKMN:
- %
Metinė palūkanų norma nuo:
- %
Kiti mokesčiai:
Paskolos sutarties mokestis:
nėra
Išankstinis paskolos grąžinimas:
galimas
Paskolos administravimo mokestis per mėn.:
nėra
Delspinigiai:
0,05% per dieną
Paskolos grąžinimo termino pratęsimas:
30 dienų
Paskolos gavimo laikas:
per 15 min.

Kai prireikia didesnės pinigų sumos kasdienėms išlaidoms ar stambesniam pirkiniui, Jūsų patogumui - Credit24 greitos paskolos. Credit24 paskolos gali būti suteikiamos nuo 100 € iki 5000 € sumai ir nuo 1 mėn. iki 36 mėnesių laikotarpiui.

 • Credit24 kredito linijai suteikia net 90 dienų nemokamo grąžinimo garantiją. Atsisakydami paslaugos per 90 dienų, galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinote.
 • Credit24 paskolos – tai greita ir patogi išeitis, nes pasiskolinti galite tada, kai Jums labiausiai to reikia.
 • Credit24 siūlo palankias ir lanksčias paskolų grąžinimo sąlygas, o pageidaujamą sumą perves į Jūsų sąskaitą per kelioliką minučių. Taip pat yra ir turimų paskolų refinansavimo paslauga.

Standartinis pavyzdys. Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.

Pinigus Credit24 persiunčia vos per 15 min! Jums tereikia:

 • užpildyti registracijos formą;
 • atlikti 1 ct pavedimą;
 • prisijungti prie savitarnos;
 • užpildyti paraišką paskolai;
 • laukti skambučio dėl paskolos suteikimo.

Credit24 paskolą galite grąžinti labai paprastai. Pasirinkite Jums patogiausią būdą:

 • sumokėti paskolos įmoką naudojantis internetine bankininkyste;
 • arba prekybos centro MAXIMA XX ar XXX kasoje, informacijos skyriuje, bet kuriame loterijos „Perlas“ terminale ar „Spauda“ kioskuose.

Nepamirškite kasininkei pateikti brūkšninį kodą esantį ant Credit24 sąskaitos, kurią gavote. Svarbu tai, kad laiku grąžindami paskolos įmokas, jūs kuriate teigiamą savo kredito istoriją, kuri parodo jūsų patikimumą skolinantis ne tik iš Credit24, bet ir įsigyjant prekes, paslaugas lizingo būdu ar norint gauti būsto paskolą. Vėluojantiems atlikti įmokas už gautas paskolas patariame nedelsiant kreiptis į Credit24 specialistus. Kuo anksčiau kreipsitės, tuo daugiau galimų sprendimų Jums pasiūlys. Bendrovė gali pasiūlyti tiek paskolų įmokų atidėjimą, tiek įmokų sumažinimą pasirenkant ilgesnį terminą, o taip pat kitų bendrovių išduotų paskolų refinansavimą.

Credit24 „ŠEIMOS paskolos“ padeda įgyvendinti bendrus šeimos sumanymus. Pildydami paraišką pasirinkite tikslą „Šeimos reikmėms“, nurodykite sutuoktinio duomenis ir gaukite dar geresnį „ŠEIMOS paskolos“ pasiūlymą.

Įvertinkite Credit24.lt


500

Atsiliepimai (2)     Bendras Credit24.lt įvertinimas: 2.7 • trevetas 2016-05-25 13:00

  man patiko


 • olizia paul 2014-12-13 12:50

  sa vajad laenu ühendada meid teenust [email protected]


scroll up