Prasiskolinau.lt paskolos

Prasiskolinau.lt

Galimos paskolos sumos: nuo 198 € iki 50000 €
198 €
mėn.
Grąžintina suma:
- €
Mėnesinė įmoka:
- €
BVKKMN:
- %
Metinė palūkanų norma nuo:
- %
Kiti mokesčiai:
Paskolos sutarties mokestis:
Paskolos administravimo mokestis per mėn.:
Delspinigiai:
Paskolos gavimo laikas:

Prasiskolinau.lt / UAB „Credit Consulting Services“ - tai tarptautinė kompanija, mediatorius, tarpininkas, konsultantas, įsiskolinimų refinansuotojas ir atstovas, pasiliekantis sunkiausią skolos dalį – stresą – sau. Bet kokia krizė, tiek psichologinė, tiek finansinė, gyvenime turi kelis etapus: pradžią, patį „apogėjų“ ir sunkiausią laikotarpį, kuomet reikia atsistoti ant kojų.

Prasiskolinau.lt teikia įvairias paslaugas, t.y., konsultavimą, delspinigių mažinimą, refinansavimą per mūsų partnerius, taip pat pagalbą asmenims, kurie turi skolų antstoliams arba išieškojimo įmonėms.

  • Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus, naujoje darbovietėje asmuo turi būti dirbantis ne mažiau kaip 4 mėnesius, kad galėtų gauti refinansavimą ar paskolą. Išimtis taikoma tada, jeigu darbovietė buvo pakeista per 1 darbo dieną.
  • Refinansavimo pasiūlymai oficialiai pajamas gaunantiems užsienyje šiuo metu yra laikinai sustabdyti.

Prasiskolinau.lt siūlo refinansuoti turimas paskolas! Tai galite padaryti tiek su NT užstatu, tiek be jokio užstato! Sujunkite savo paskolas arba skolas į vieną ir mokėskite vieną įmoką vienam Kreditoriui!

  • Pasinaudokite refinansavimo paslauga ir nepraleiskite progos nusimesti skolų naštą jau dabar!
  • Prasiskolinau.lt turi praktikos, atstovaujant žmones teismuose – tai patvirtina ne vienas laimingas klientas, kurio įsiskolinimo suma tapo ženkliai mažesnė! Tai galite padaryti tiek su NT užstatu, tiek be jokio užstato! Sujunkite savo paskolas arba skolas į vieną ir mokėskite vieną įmoką vienam Kreditoriui!
  • Prasiskolinau.lt vertina ar kreditoriai turėjo teisę suteikti paskolą ir teisingai įvertino kliento galimybes grąžinti paskolą.
  • Prasiskolinau.lt konsultuoja, įvertindami kiekvieną situaciją individualiai.
  • Prasiskolinau.lt atstovauja klientą sudėtinguose pokalbiuose su išieškotojais ir paskolą suteikusiomis įmonėmis.
  • Prasiskolinau.lt pateikia geriausius galimus Jūsų situacijos sprendimo būdus.

 

Įvertinkite Prasiskolinau.lt


500

Atsiliepimai (0)     Bendras Prasiskolinau.lt įvertinimas:scroll up