Savy.lt paskolos

Savy.lt

Galimos paskolos sumos: nuo 300 € iki 30000 €
Galimi paskolos laikotarpiai: nuo 3 mėn. iki 120 mėn.
300 €
3 mėn.
Grąžintina suma:
- €
Mėnesinė įmoka:
- €
BVKKMN:
- %
Metinė palūkanų norma nuo:
- %
Kiti mokesčiai:
Paskolos sutarties mokestis:
nuo 1,5% (priklausomai nuo klientui priskirto SAVY reitingo)
Paskolos administravimo mokestis per mėn.:
nuo 0,14% (priklausomai nuo klientui priskirto SAVY reitingo)
Išankstinis paskolos grąžinimas:
galimas, nemokamas
Delspinigiai:
0,05% per dieną
Paskolos grąžinimo termino pratęsimas:
galimas
Paskolos gavimo laikas:
vidutiniškai per 1 dieną

Tai virtuali paskolų platforma, sukurta pagal Didžiojoje Britanijoje prieš beveik 10 metų atsiradusį peer-to-peer (liet. žmogus žmogui) skolinimo internetu modelį. Jis veikia taip: interneto vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams, kaip tarpininką pasitelkdami technologinę platformą. Pastaroji ne tik suveda skolintojus ir besiskolinančius, bet ir sumažina rizikas abiems pusėms, automatizuoja ir taip supaprastina dalį proceso.

Kaip veikia „Savy“? „Savy“ veikimas pagrįstas technologine platforma, kurioje užsiregistravę paskolų teikėjai ir norintieji pasiskolinti gali vieni kitus lengviau rasti. Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus: analizuojama kredito istorija, gaunamų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis ir pan. Patikrą praėjusiems vartotojams paskolas gali suteikti platformoje užsiregistravę paskolų davėjai.

„Savy“ tiesiogiai nevykdo jokių piniginių operacijų, tik atlieka rizikos vertinimą ir moderuoja skolinimosi procesą, kuris vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Pinigai iš skolinančiojo paskolos gavėjui pervedami per platformoje integruotą „Paysera“ sistemą (ankstesnis pavadinimas – Mokėjimai.lt; ją administruoja – UAB „EVP International“, turinti lincenciją teikti elektroninių mokėjimų paslaugą).

„Savy“ siūlomos paskolos nuo 300 € iki 30000 € ir nuo 3 iki 120 mėn. terminui!

Norint gauti paskolą reikia užpildyti paraišką, atlikti 6 ct pavedimą, susitarti dėl paskolos sąlygų su „Savy“ darbuotoju ir gauti pinigus į savo asmeninę sąskaitą.
Pasiskolinus iš Savy.lt, mėnesines įmokas galite atlikti iš banko sąskaitos arba iš Paysera sąskaitos. Po sutarties pasirašymo, pagal vartojimo paskolos sutarties bendrųjų sąlygų 7 skyriaus reikalavimus, yra galimybė pratęsti vartojimo paskolos sutarties terminą iki 24 mėnesių. Taip pat SAVY turimą paskolą galite grąžinti anksčiau termino. Ši paslauga yra nemokama.

Įvertinkite Savy.lt


500

Atsiliepimai (3)     Bendras Savy.lt įvertinimas: 2.6  • Taupiems.lt 2018-04-11 14:01

    Sveiki, ieškokite rekvizitų: UAB Bendras finansavimas.


  • as 2018-04-10 20:16

    Ar tai legali, registruota Lietuvoje įmonė? kokių rekvizitų, net įm. kodo nėra.


  • roma 2017-05-28 19:39

    Labai pagus kreditas


scroll up