Priežastys dėl kurių negaunate paskolos Mes visi kartais ieškome finansinės pagalbos, vieni bando atkapstyti draugų ar pažįstamų kontaktus, kurie galėtų pagelbėti, kiti kreipiasi į pačius artimiausius žmones, o treti tiesiog skolinasi iš šias paslaugas teikiančių asmenų. Faktas yra tas, kad ne visada mes sulaukiame teigiamo atsakymo, o dėl kokių priežasčių negauname kredito, net nesusimąstome. Dažnai pasitaiko, kad dėl to besiskolinantieji reiškia pretenzijas ir nepasitenkinimą bei mano, kad jie tiesiog yra diskriminuojami, ar pinigų jiems neskolina dėl to, kad nenori. Taip nėra. Kiekvienas paskolų teikėjas yra įpareigotas kaip ir kiti paslaugas teikiantys asmenys vadovautis LR įstatymais, tad dažniausiai tas neigiamas atsakymas žmogui yra pagrindžiamas. Laikas suprasti, kad susireikšminti negavus paskolos, yra mažų mažiausiai kvaila, nes pinigai yra neskolinami ne šiaip sau. Norėtume apžvelgti pagrindines savybes asmenų, kuriems bet kokiu atveju nėra suteikiamas kreditas.
Patarimai: į ką atsižvelgti imant paskolą Ieškodami paskolos, žmonės retai atsižvelgia į kreditorių siūlomas galimybes, nes svarbiausia yra tai, jog paskola būtų suteikiama kuo greičiau. Čia ir pasirodo didžiausios besiskolinančiųjų klaidos, kurių tikrai reikėtų vengti imant kreditą. Manote, jog nėra skirtumo iš ko paskola bus imama? Galvojate, kad kiekvienas kreditorius ją suteikia tokiomis pačiomis sąlygomis? Klystate. Kiekvienas paskolos teikėjas yra skirtingas ir jo siūlomų paslaugų sąrašas taip pat. Kalbant apie kokybę, tubūt ir patys suprantate, kad šioje rinkoje konkurencija yra milžiniška, tad būtų neįprasta matyti visus kredito teikėjus, siūlančius identiškas paslaugas tokiomis pačiomis sąlygomis. Tad skolindamiesi tikrai turite žinoti keletą svarbių faktų, kurie jums padės gauti paskolą geriausiomis sąlygomis.
Kokios yra paskolų rūšys? Daugelis žmonių skolinasi pinigus įvairiems tikslams – vieni atostogoms, kad galėtų gerai pailsėti kokioje egzotinėje šalyje, kiti prabangesnių daiktų įsigijimui, pavyzdžiui išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio, treti paskolos nori automobilio pirkimui, o išvardinti visus kredito ėmimo tikslus tikriausiai yra neįmanoma. Yra įprasta, kad toks skolinimasis yra klasifikuojamas ir terminas „paskolos“ yra skaidomos į keletą rūšių. Čia norėtume apibendrinti paskolų rūšis ir kam jos skirtos.
Kaip prasimaitinti už nedidelį atlyginimą? (II dalis) Tęsiame straipsnį apie mitybą neturint daug pinigų.
Kaip prasimaitinti už nedidelį atlyginimą? (I dalis) Jei nori išlaikyti neblogą formą bei nepriaugti svorio - reikia valgyti tik sveiką ir maistingą maistą. Proteinai - raumenims, angliavandeniai - energijai, vaisiai ir daržovės vitaminams bei mineralams.
Produktyvumas darbe II Kartais būti produktyviam neužtenka - reikia į darbus įtraukti ir visą likusią komandą. Komandinis darbas tuo ir svarbus, kad komanda sudėjusi bendras jėgas gali pasiekti daugiau nei vienas individualus asmuo.
Produktyvumas darbe I Kai užsimanome padaryti kuo daugiau darbų, dažniausiai tiesiog bandome dirbti ilgiau arba atliekame kelis darbus vienu metu (multitask'iname). Nors šie būdai puikiai veikia trumpuoju laikotarpiu, ilguoju, deja, baigiasi aukštu streso lygiu, prasta nuotaika ir sumažėjusiu realiu produktyvumu.
Grupinio apsipirkimo puslapiai Lietuvoje - ar verta? Grupinis apsipirkimas - labai patogus būdas įsigyti daiktą ar paslaugą mažesne nei įprasta kaina.
4 paprasti būdai kaip po truputį uždirbti daugiau Siūlome penkis būdus, kaip prisidėti prie jau turimų pajamų dar bent truputėlį daugiau.
Lengvas būdas "užsidirbti" kelis šimtus litų per mėnesį Ne, šiame straipsnyje nesiūlysime jokių lengvų uždarbio būdų, kaip apklausų atsakinėjimas, visokie marketinginiai tinklai ar kita.

scroll up